Зустріч сільського голови

Дата: 25.02.2021 16:56

25 лютого 2021 року відбулась зустріч сільського голови Анатолія Страхова, першого заступника сільського голови Тетяни Руденко та заступника сільського голови Світлани Роготньової із заступником директора з земельних та соціальних питань ГПУ «Шебелінкагазвидобування» Андрієм Богдановим, старшим інженером сектору регіонального розвитку ГПУ «Шебелінкагазвидобування» Вікторією Сафоновою та менеджером соціально-інфраструктурних проєктів Департаменту регіонального розвитку Костянтином-Кристіаном Крушом.

На зустрічі були презентовані «Проєкти регіонального розвитку», які мають 3 напрями:

• охорона здоров`я
  • якісна освіта
  • сталий розвиток громад

Група Нафтогаз активно долучається до створення належних умов проживання та гармонійного розвитку громад на територіях виробничой діяльності.

Більш детально розглянули питання щодо інвестування компанією  ГПУ«Шебелінкагазвидобування» у розмірі 300 тис.грн для закупівлі медичного обладнання та оргтехніки ФАПу в с.Єфремівка.