Вітання з нагоди народження першого Хлопчика у 2021 році в Троїцькому старостинському окрузі

Дата: 21.02.2021 12:24

Вітання з нагоди народження першого Хлопчика у 2021 році

в Троїцькому старостинському окрузі

Вітаємо     Катерину та Андрія ЄРМАКОВИХ, з  народженням  сина Олександра -  першого хлопчика,  народженого  у 2021 році в  Троїцькому старостинському окрузі та взагалі в Олексіївській громаді.

Вітаємо із маленьким дивом!
Росте здоровим хай, щасливим,
Хай Бог його благословляє
І від негод охороняє.

Дарує щастя вам багато,
Раділи, щоб і мама, й тато.
Хай мужнім виросте і сильним.
З народженням вітаємо сина!

Бажаємо всім  здоров’я,  родинного затишку і добра,  миру, щастя та любові  в  сім'ї.

З дотриманням усіх карантинних заходів родину Єрмакових вітали        Олексіївський сільський голова – Анатолій Страхов, заступник  сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Рогатньова, староста Троїцького старостинського округу – Наталія Орлова.

Відповідно до Програми соціального захисту населення Олексіївської сільської ради Лозівського району Харківської області на 2020-2023 роки, яка була затверджена депутатським корпусом, родині  Єрмакових   надається одноразова адресна грошова допомога    у   розмірі 3000 грн.