Обласна селекторна нарада у форматі конференції Zoom

Дата: 04.02.2021 15:20

Обласна селекторна нарада у форматі конференції Zoom

04 лютого 2021 року відбулась селекторна нарада обласної державної адміністрації у форматі конференції Zoom, у якій взяли участь Олексіївський сільський голова Анатолій Страхов та радник сільського голови з гуманітарних питань Максим Литвиненко.

В ході селекторної наради були обговорені такі питання:

1. Про передачу об`єктів галузі охорони здоров`я зі спільної власності районів (міст) області до комунальної власності територіальних громад.
  2. Про забезпечення додаткового добровільного страхування 100% працівників закладів охорони здоров`я, визначених для госпіталізації хворих на COVID-19, на випадок інфікування коронавірусом COVID-19.
  3. Про забезпечення доступності будівель і приміщень закладів охорони здоров`я для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення та отримання документа, виданого фахівцем з питань технічного обстеження будівель та споруд.
  4. Про хід підготовки закладів охорони здоров`я до контактування з Національною службою здоров`я України з 01 квітня 2021 року.