Робоча зустріч з директором Первомайської міськрайонної філії Харківського обласного центру зайнятості

Дата: 28.01.2021 11:24

28 січня 2021 року директор Первомайської міськрайонної філії Харківського обласного центру зайнятості відвідав з робочим візитом Олексіївську територіальну громаду.

Під час зустрічі з сільським головою Анатолієм Страховим  було обговорено низку питань щодо економічного розвитку громади, ролі служби зайнятості та шляхів подальшої співпраці з сільською радою в умовах карантину. Директор філії презентував послуги державної служби зайнятості, які надаються населенню та роботодавцям, акцентувалась увага на можливості опанувати затребувану у громаді професію в Харківському центрі професійно – технічної освіти ДСЗ, приділив увагу також організації громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру.

Наприкінці зустрічі сторонами було підписано графік прийому та консультування фахівцями філії громадян на 1 півріччя 2021 року, які проживають на території Олексіївської територіальної громади. Адже, завдяки проведенню фахівцями центру зайнятості заходів на території громади, населення отримує інформацію з перших джерел щодо інноваційних підходів у роботі служби зайнятості та володіє оперативною інформацією про актуальні вакансій в регіоні.