Семінар-навчання щодо вчинення нотаріальних дій у сільських населених пунктах

Дата: 26.01.2021 14:30

26 січня 2021 року у сесійній залі Олексіївської сільської ради за ініціативи сільського голови Страхова А.А. для старост Олексіївської сільської ради державним нотаріусом Мірошниченко О.М. був проведений семінар-навчання щодо вчинення нотаріальних дій у сільських населених пунктах, відповідно до ст.37 Закону України «Про нотаріат».

Вкрай важливим є юридично грамотне оформлення документів, бо наступне вчинення будь-якої нотаріальної дії залежить від професійного рівня оформлення документів на місцях. Складність розгляду питань, пов’язаних із вчиненням нотаріальних дій посадовими особами місцевого самоврядування, полягає в тому, що цій темі не завжди приділялась потрібна увага. Тому в ході семінару були розглянуті та обговорені практичні та методичні рекомендації, надані зразки оформлення найбільш поширених та затребуваних у сільській місцевості нотаріальних документів (заповіти, довіреності тощо).