Тетянин День або День Студента!

Дата: 25.01.2021 09:04

Шановні мешканці Олексіївської громади!

Сьогодні День Святої Мучениці Тетяни, тому всі Тетяни приймають щирі вітання з іменинами. Отже, дорогі власниці прекрасного, сильного імені Тетяна, сердечно вітаємо вас з іменинами, бажаємо краси, гармонії в душі, особистого щастя, радості зустрічей, душевного тепла, успіхів у всіх починаннях.

Також в цей день у 1755 році імператриця Єлизавета підписала указ «Про заснування Московського університету» і цей день стали відзначати як день всього студентства, а Святу Тетяну стали вважати покровителькою студентів. Це свято має безліч веселих традицій: молитва Тетяні про легке навчання, заклики з вікна та галасливі гуляння. Тож і ми щиро вітаємо всіх студентів з цим святом – святом молодості, творчості, пошуку та відкриттів!

Студентство, мабуть, є найбільш прогресивним прошарком суспільства і ваше професійне свято, це ще одна нагода не забувати про це. Це свято всіх тих, хто зберігає в душі вогонь новизни та креативності. Саме від вас та ваших вчинків, залежить майбутнє!

Тож прийміть щирі вітання до Дня студента, а також побажання здоров’я, успіхів та активної життєвої позиції.

З повагою,

Олексіївський сільський голова                                                    Анатолій СТРАХОВ