24 грудня - Відбулась робоча зустріч в рамках медичної реформи.

Дата: 28.12.2020 10:08

Робоча зустріч в рамках медичної реформи
24 грудня поточного року відбулась робоча зустріч Олексіївського сільського голови Анатолія Страхова з головним лікарем КНП «Первомайський центр первинної медико-санітарної допомоги» Раїсою Горячок, старостами старостинських округів, сімейними лікарями сільських амбулаторій за участю радника сільського голови з гуманітарних питань Максимом Литвиненком.
    В ході зустрічі були обговорені питання подальшої роботи закладів охорони здоров’я первинної ланки медицини в умовах переходу в управління Олексіївській територіальній громаді.
    Наприкінці зустрічі сільський голова наголосив на тому, що головна задача цієї реформи у тому, щоб наблизити та покращити якість надання медичних послуг населенню громади на первинному етапі.