22 грудня - День енергетика!

Дата: 22.12.2020 08:56

Шановні енергетики!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня енергетика!

Напевно, важко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична. Від неї залежить світло та тепло в наших оселях, стабільне функціонування промисловості, транспорту, зв'язку та соціальної сфери. Саме це робить професію енергетика однією з найнеобхідніших та найпрестижніших.

Хочеться вірити, що славні трудові традиції енергетиків, які передаються наступним поколінням, стануть запорукою надійного функціонування паливно-енергетичного комплексу нашої держави в майбутньому та виведуть українську енергетику на якісно новий рівень.

Бажаємо всім працівникам енергетичної галузі безаварійної роботи, впевненості в завтрашньому дні, міцного здоров'я, добра, успіхів та благополуччя вам та вашим сім'ям!

З повагою, Олексіївський сільський голова                       Анатолій СТРАХОВ