Як вітали працівників органів місцевого самоврядування в Олексіївській сільській територіальній громаді!

Дата: 08.12.2020 16:13

Олексіївська сільська рада вітає всіх працівників органів місцевого самоврядування Олексіївської територіальної громади з професійним святом!

7 грудня 2020 року, за участі керівництва, апарату Олексіївської сільської ради та працівників органів місцевого самоврядування було проведено урочистий захід.

Усіх присутніх з професійним святом вітали:

Олексіївський сільський голова – Страхов Анатолій Анатолійович

Перший заступник сільського голови – Руденко Тетяна Олександрівна

Заступник з питань діяльності виконавчих органів Олексіївської сільської ради – Рогатньова Світлана Вікторівна

За багаторічну сумлінну працю, професійну майстерність, та особистий внесок в життя територіальної громади та з нагоди Дня працівників місцевого  самоврядування вітальним словом та подяками відзначили старост старостинських округів Олексіївської громади, начальників та спеціалістів відділів, депутатів Олексіївської сільської ради.

В рамках заходу відбувся святковий концерт.