15 листопада - День працівників сільського господарства!

Дата: 14.11.2020 09:57

Щороку у третю неділю листопада в Україні вітають працівників сільського господарства, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних підприємств і організацій агропромислового комплексу України.

Олексіївська сільська рада  об’єднаної територіальної громади вітає всіх працівників сільського господарства з професійним святом!

Бажаємо всім сільським трудівникам нашої громади міцного здоров’я і людського щастя, хай щедро колосяться врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідного краю.

З повагою, Олексіївський сільський голова            Анатолій Страхов