Олексіївська сільська об'єднана територіальна громада

Харківська область, Первомайський район

1 жовтня – міжнародний День людини похилого віку!

Дата: 01.10.2020 13:26

Шановні мешканці старшого покоління

Олексіївської сільської ради!

Цей день – символ єдності та спадкоємності поколінь, прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни та праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям.

Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління. Вони передають у спадок все найцінніше, що накопичили за все життя.

У цей святковий день прийміть глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, шанобливе ставлення до людей – це незрівнянний приклад для наслідування сучасній молоді.

Бажаємо Вам найголовнішого – здоров’я, безхмарного неба, сил та наснаги надалі дарувати тепло ваших посмішок, щастя та благополуччя! Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, що ви робите, повертається сторицею!

З повагою, Олексіївський сільський голова              Анатолій Страхов