Офіційна передача документації щодо розподілу старостинських округів!

Дата: 18.09.2020 11:40

17 вересня 2020 року відбулась офіційна передача документації щодо розподілу старостинських округів:  з Єфремівського до Троїцького  і  з Берецького до Трійчатівського  з підписанням передавальних актів.

Старостами Троїцького та Трійчатівського округів отримані печатки та відповідні штампи для виконання своїх посадових обов’язків  та сталої роботи в округах.

Звертаємо увагу мешканців Троїцького округу до якого входять: с-ще Троїцьке, 2-ге відділення, с. Новоберецьке та Трійчатівського округу до якого входить с-ще Трійчате, що ви маєте можливість в повному обсязі отримувати всі адміністративні послуги на місцях.

Офіс старости Троїцького старостинського округу   розташований за адресою: вул. Гуторова, буд. 7, с-ще Троїцьке (будівля контори ТОВ «АГРО-ЮА»)

Офіс старости Трійчатівського старостинського округу   розташований за адресою: вул. Харківська, буд. 22, с-ще Трійчате.

Продовжуємо будувати майбутнє разом!