Вітаємо з Днем знань!

Дата: 01.09.2020 09:20

Олексіївська сільська рада об’єднаної територіальної громади вітає усіх дошкільнят,  школярів та студентів нашої громади з Днем Знань!

Від усього серця вітаємо вас із Днем знань! Це всенародне свято приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері шкіл. Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів  і, звичайно, закличним дзвоником.
           Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей. З нагоди свята бажаємо вам незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів, пізнання світу!

З повагою, Олексіївський сільський голова           Анатолій СТРАХОВ