ФК«Колос» 3:1 ФК«Фортуна»

Дата: 14.07.2020 08:58

12 липня 2020 року на стадіоні «Колос» м. Первомайський відбувся перший матч в рамках кубка району з футболу, «Відкриття сезону 2020».

ФК«Колос» селища Троїцьке Олексіївської сільської об’єднаної територіальної громади, здобула перемогу обігравши ФК«Фортуна» с. Грушине Первомайського району з рахунком 3:1!

Звертаючись до футболістів Олексіївський сільський голова Анатолій Страхов подякував всім за якісний футбол, що вони продемонстрували в цьому матчі. А переможцям побажав продовжити переможну ходу й нових спортивних звершень у новому футбольному сезоні 2020 року.

Вітаємо наших футболістів з успішним відкриттям сезону!