Вітаємо з Днем народження Калгана Павла Васильовича!

Дата: 08.07.2020 09:22

Олексіївська сільська рада об'єднаної територіальної громади

вітає з Днем народження

Начальника Первомайського відділу поліції

ГУНП в Харківській області

Калгана Павла Васильовича!

Шановний Павло Васильович!

Бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, тепла та добробуту. Нехай життєві шляхи рясніють весняним цвітом, а на обличчі сяє посмішка. Нових звершень та професійних здобутків, завзяття у Вашій нелегкій роботі, творчого натхнення та успіхів у всіх починаннях.

З повагою, Олексіївський сільський голова                                   Страхов А. А.