Олексіївська сільська рада щиро вітає всіх школярів зі святом Останнього дзвоника !
Дата: 29.05.2020 16:00
Кількість переглядів: 378
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04398519/005e9114c8a8f3d1263e3699b7993776.jpg)
Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаємо Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.
Для випускників, цей дзвоник справді є останній.
Для випускників, цей дзвоник справді є останній.
Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.
Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо вам реалізувати власні здібності, таланти, побудувати власну успішну долю, здійснення всіх ваших мрій, будьте гідними творцями свого життя.