Олексіївська сільська рада щиро вітає всіх школярів зі святом Останнього дзвоника !

Дата: 29.05.2020 16:00

Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаємо Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.
Для випускників, цей дзвоник справді є останній.

Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.

Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо вам реалізувати власні здібності, таланти, побудувати власну успішну долю, здійснення всіх ваших мрій, будьте гідними творцями свого життя.