16 травня - День Эвропи!

Дата: 14.05.2020 13:39

Шановні мешканці Олексіївської громади!

З 2003 року, у третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року.

У 2020 році День Європи в Україні припадає на 16 травня.

Щиро вітаю вас з Днем Європи! Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, а у серці кожного українця. Для українців це особливий день.

Ще з античних часів Україна є повноправною та невід’ємною частиною європейської спільноти – великої родини, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

Бажаю всього найкращого: здоров’я, радості, натхнення,  миру, добробуту та незламної віри в майбутнє України! Об'єднаймо наші зусилля для прискорення євроінтеграційних процесів в Україні, впровадження європейських цінностей і зміцнення дружби та миру в нашій країні, в Європі та у всьому світі. Зі святом!

З повагою, Олексіївський сільський голова                             Анатолій СТРАХОВ