12 травня - міжнародний День медичної сестри!

Дата: 12.05.2020 15:01

Олексіївська сільська рада

об'єднаної територіальної громади

вітає всіх медсестер з професійним святом!

Бажаємо вам перш за все відмінного здоров'я і щастя в особистому житті. Нехай ваша доброта, чуйність і турбота повертається до вас у подвійному обсязі, радує вас приємними моментами, словами та усмішками людей, яких ви робите міцнішими та щасливішими. Теплоти вам і найдобріших подарунків долі!

Олексіївський сільський голова                          Анатолій СТРАХОВ

Однем медичної сестри! Хочемо побажати, перш за все, відмінного здоров'я і щастя в особистому житті. Нехай ваша доброта, чуйність і турбота повертається до вас у подвійному обсязі, радує вас приємними моментами, словами та усмішками людей, яких ви робите міцнішими та щасливішими. Теплоти вам і найдобріших подарунків долі.
Вітаємо вас з Міжнародним днем медичної сестри! Хочемо побажати, перш за все, відмінного здоров'я і щастя в особистому житті. Нехай ваша доброта, чуйність і турбота повертається до вас у подвійному обсязі, радує вас приємними моментами, словами та усмішками людей, яких ви робите міцнішими та щасливішими. Теплоти вам і найдобріших подарунків долі.