В Олексіївській громаді вітали учасника бойових дій Другої світової війни.

Дата: 09.05.2020 11:48

З кожним роком реальних учасників бойових дій тієї війни стає все менше.
9 травня, в День перемоги над нацизмом в Другій світовій війні в Олексіївській сільській об’єднаній територіальній громаді вітали, єдиного в громаді учасника бойових дій, БАБИЧА ДМИТРА ІВАНОВИЧА, мешканця с-ща Троїцьке.
З усього серця, щирими, теплими словами вітання та дотримуючись усіх правил карантину Дмитра Івановича вітали голова Олексіївської сільської ради Анатолій Страхов, в.о. старости Єфремівського старостинського округу Валентина Макіна, в.о. начальника відділу освіти культури молоді спорту та туризму Анна Ружина та директор Троїцького СБК Наталія Дудус.
З нагоди вшанування учасників бойових дій Другої світової війни голова Олексіївської ОТГ вручив ветерану Сертифікат на 3000 грн. та ювілейну медаль з посвідченням «Гордість Олексіївської об’єднаної територіальної громади», відповідно до Програми соціального захисту населення Олексіївської сільської ради Первомайського району Харківської області на 2020-2023 роки.
Бабич Дмитро Іванович призваний в армію у вересні 1943 року у віці 16 років та був відправлений на фронт у Прибалтику, де воював до самого дня Перемоги. За мужність та відвагу під час війни був нагороджений «Орденом Вітчизняної війни», «За відвагу», «За бойові Заслуги», медалями «За мужність», «За перемогу над Германію»