БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ

Дата: 08.04.2020 16:11

Міністерство соціальної політики України  спільно із Національною мережею продуктових магазинів АТБ з 03.04.2020 року  розпочали  роботу із забезпечення найбільш вразливих верств населення продуктовими наборами.

Координацію роботи в Харківській області здійснює Департамент соціального захисту населення Харківської облдержадміністрації та регіональні представники Національної мережі продуктових магазинів АТБ.

Олексіївська сільська рада  об’єднаної  територіальної громади Первомайського району Харківської області, відповідно  поданої заявки до Департаменту соціального захисту населення Харківської облдержадміністрації, згідно   списків, складених в.о. старост  старостинських  округів, 6 квітня 2020 року отримала  в магазині  мережі АТБ   м. Лозова  622 продуктових  набори для подальшої передачі  громадянам  найбільш вразливих верств населення. Такі продуктові набори отримали  наступні категорії громадян: одинокі особи похилого віку та особи похилого віку, які одиноко проживають і потребують допомоги (діти, онуки яких, за умов карантину, не мають змогу доставити їм продукти першої необхідності).

Протягом 6-8 квітня  2020 року  в. о. старост  старостинських округів  Олексіївської ОТГ  разом із  спеціалістами відділу у справах дітей, сім’ї та з питань соціального захисту населення, які працюють на  відділених робочих місцях  по старостинським  округам та працівниками Центру надання соціальних послуг  Олексіївської сільської ради  організовано підвезення та передача  продуктових наборів  мешканцям    с. Олексіївка, Єфремівського старостинського округу, Берецького старостинського округу, Верхньобишкинського старостинського округу, Киселівського старостинського округу,  Михайлівського старостинського округу та Слобідського старостинського округу.

Олексіївська  сільська рада та мешканці Олексіївської громади висловлюють подяку  за підтримку та  надану допомогу, у такий важкий час   відповідальним за цю благодійну акцію, працівникам Департаменту  соціального захисту населення Харківської облдержадміністрації,  регіональним представникам  Національної мережі продуктових магазинів АТБ  та  керівництву ЧП Екіпаж за доставку продуктових наборів до Олексіївської сільської ради.