14 березня - день землевпорядника!

Дата: 16.03.2020 15:57

Олексіївська сільська рада щиро вітає працівників сфери земельних відносин з професійним святом!

День землевпорядника – свято професіоналів, які об’єднують горизонти, людей і землю. В Україні земля – це не тільки фізична, але й сакральна категорія, важлива частина національної ідеї. Тому і професія землевпорядника дуже шанована та відповідальна.

Тож у цей святковий день бажаємо землевпорядникам міцного здоров’я, невичерпної енергії, добра, сили для досягнення поставлених цілей на благо України!

З повагою, Олексіївський сільський голова

Анатолій Страхов