Вітання для працівників органів місцевого самоврядування Олексіївської ОТГ!

Дата: 06.12.2019 12:27

Олексіївська сільська рада об'єднаної територіальної громади

вітає всіх працівників органів місцевого самоврядування Олексіївської ОТГ

з професійним святом!

Напередодні свята «День місцевого самоврядування» за участі керівництва, апарату Олексіївської сільської ради та працівників органів місцевого самоврядування, було проведено урочистий захід.

Усіх присутніх з професійним святом вітали:

Олексіївський сільський голова – Страхов Анатолій Анатолійович

Перший заступник сільського голови – Синько Анатолій Васильович

Заступник з питань діяльності виконавчих органів Олексіївської сільської ради – Христосов Сергій Анатолійович

Первомайський міський голова – Бакшеєв Микола Миколайович

Заступник голови Первомайської районної державної адміністрації – Руденко Тетяна Олександрівна

За багаторічну сумлінну працю, професійну майстерність, та особистий внесок в проведенні підготовчих робіт по об’єднанню територіальної громади та з нагоди Дня працівників місцевого  самоврядування вітальним словом та подяками відзначили в.о. старост, старостинських округів Олексіївської ОТГ, діловоди сільських рад, ветерани органів місцевого самоврядування, сільгоспвиробників та депутатів Олексіївської сільської ради.

В рамках заходу відбувся святковий концерт за участі артистів Верхньобишкинського, Єфремівського  та Слобідського старостинських округів.