17 листопада - День працівників сільського господарства.

Дата: 17.11.2019 16:19

Олексіївська сільська рада об'єднаної територіальної громади

вітає всіх працівників галузі сільського господарства

з професійним святом!

Від усієї душі тепло вітаємо Вас із цьогорічним професійним святом – Днем працівника сільського господарства. Дякуємо Вам за самовіддану й невтомну працю та бажаємо міцного здоров’я, миру й злагоди в родинах, нових вагомих трудових здобутків в ім’я процвітання рідної України і нашого чарівного краю, добробуту та благополуччя.

Хай вам добре нива засівається і за гарної погоди щедрий врожай вродить!

З повагою, Олексіївський сільський голова                            Страхов А. А.