Олексіївська сільська об'єднана територіальна громада

Харківська область, Первомайський район

9 листопада - Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народних мистецтв!

Дата: 08.11.2019 09:40

Олексіївська сільська рада об'єднаної територіальної громади

вітає всіх працівників культури та майстрів народних мистецтв

з професійним святом!

Для мешканців та гостей нашої громади вже не дивина, що кожен захід, кожен концерт, які організовують заклади культури громади – це завжди високий рівень професійної майстерності, широка палітра стилів і жанрів, а також показник великої любові до справи, якою ви займаєтесь.

Тут кожен знайде для себе джерело позитивних емоцій – в улюбленій пісні, в музичному, театральному або танцювальному  номері, в книзі, яка відкриє світ невідомого, подарує різноманіття людських характерів, стосунків, емоцій, краси слова.

Бажаємо Вам весни у серці, міцного здоров'я, щастя, добробуту, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

З повагою, Олексіївський сільський голова                            Страхов А. А.