28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників!

Дата: 28.10.2019 11:17

Олексіївська сільська рада об'єднаної територіальної громади

вітає мешканців Олексіївської ОТГ з Днем визволення України від фашистських загарбників!

Український народ завжди пам’ятатиме тих, хто гідно пройшов важкими дорогами війни, сумлінно виконав священний обов’язок — мужньо захищав від загарбників свій рідний край.
Низький уклін і глибока шана Вам, ветерани Великої Вітчизняної війни, за довгоочікувану Перемогу, самовіддане служіння народу і Батьківщині, за мир і спокій на нашій землі!