Прийом громадян народним депутатом Верховної Ради України Літвіновим Олександром Миколайовичем.

Дата: 25.10.2019 14:10

25 жовтня 2019 року. В приміщенні Олексіївської сільської ради відбувся прийом громадян народним депутатом Верховної Ради України Літвіновим Олександром Миколайовичем.
Громадяни звернулись до депутата з наступними питаннями:

• Щодо свавілля працівників ПАТ Харківгаз на території Єфремівського старостинського округу в с. Семенівка та с. Єфремівка
  • Надання матеріальної допомоги онкохворим
  • Мешканці м. Первомайський порушили питання щодо закриття школи №1, а також з приводу допомоги в видавництві книги про історію міста та району.
  • Представники агробізнесу звернулись з приводу відтермінування зняття мораторію на продаж землі.
  • Щодо капітального ремонту траси державного значення м.Первомайський – Балаклія
  • Втілення в життя проекту по розчищенню річище р. Берека в с. Олексіївка та с. Берека