День села Олексіївка!

Дата: 15.10.2019 12:04

14 жовтня мешканці села Олексіївка відсвяткували день села.

Фото без описуНа народні гуляння зібралися чи не всі жителі – від малого до великого.

Привітали мешканців та гостей села голова Олексіївської сільської ради Страхов Анатолій Анатолійович, депутат районної ради Мішин Анатолій Леонідович, заступник голови РДА Руденко Тетяна Олександрівна, начальник відділу культури і туризму виконавчого комітету Первомайської міської ради Павлова Ольга Анатоліївна. Побажали жителям процвітання, а кожній родині — щастя, достатку, злагоди та добробуту.
В День українського козацтва привітали односельчан, які боронили та боронять Батьківщину на Сході України, та учасників бойових дій в Афганістані.

Вшанували пам'ять загиблого героя Кутелія Іраклія Рубеновича.

Привітали наймолодшого та найстаршого жителя села, найбагатодітнішу родину, новоспечених молодят та найтриваліше подружжя, працівників соціальної сфери, культури, медицини та дошкільного навчання, працівників Олексіївського ліцею.
Фото без описуФото без опису
На святі для дітей були розміщені безкоштовні атракціони, а для дорослих гарячі напої та святкові частування.

В рамках заходу була проведена безпрограшна лотерея!