Відбулися обговорення (слухання) генерального плану села Верхній Бишкин

Дата: 10.10.2019 11:31

09.10.2019 року в сільському будинку культури Верхньобишкинського старостинського округу відбулися обговорення (слухання) генерального плану села Верхній Бишкин Первомайського району Харківської області.

Незважаючи на палку дискусію, яка відбулася між мешканцями села Верхній Бишкин, громада винесла рішення про погодження генерального плану села за умовами внесення змін щодо цільового призначення деяких земельних ділянок.

Олексіївським сільським головою А.А.Страховим було запропоновано ПП «Земстройпроект» в особі директора Покотила Анатолію Миколайовичу провести виконання уточнень та внести зміни, після чого питання затвердження генерального плану села Верхній Бишкин буде винесено на розгляд сесії сільської ради.