День людини похилого віку в с. Михайлівка.

Дата: 30.09.2019 15:42

29 вересня в с. Михайлівка відбулось свято

"День людини похилого віку"

Для гостей свята було організовано дуже цікаву концертну програму за участі місцевих артистів і колективів, також сусідів привітали артисти с-ща Слобідське.

Бажали міцного здоров'я та довгих років життя Олексіївський сільський голова — Страхов А.А., перший заступник Олексіївського сільського голови — Синько А.В., староста Михайлівського старостинського округу — Шевлякова Л.А. та голова ветеранської організації Первомайського району — Шваб Л.С.

Бажаємо усім мешканцям с. Михайлівка добробуту в сім'ях, безхмарного неба, сил та наснаги і далі дарувати тепло ваших посмішок та щастя!

Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, що ви робите, повертається сторицею!

По завершенні концертної програми гостей запросили за святковий стіл.