ФОРУМ ОБ'ЄДНАНИХ ГРОМАД

Дата: 24.09.2019 16:39

Представники Олексіївської ОТГ Шевченко Ірина, Ружина Анна, Бреславський Олексій разом з Олексіївським сільським головою Анатолієм Страховим відвідали Форум об'єднаних громад який відбувся 22 вересня 2019 р. в с-щі Селекційний, Мереф'янська міська ОТГ.

Форум проводився з метою представлення кращих практик залучення громадян до прийняття рішень, активізації молоді, спільних ініціатив влади та громадськості на користь громади. Мета — дати новий імпульс активності громадян для підвищення доброчесності та прозорості урядування

Під час форуму громади мали змогу представити себе, свої здобутки, розповісти про свої практики залучення громадян до прийняття рішень, активізації молоді, тощо.

А також на Форумі була створена можливість для більш профільних консультацій, діалогу та обміну досвідом в рамках чотирьох секцій:
– молодіжна політика ОТГ;
– інтеграційні заходи та інструменти залучення громади до місцевого самоврядування;
– бюджет участі;
– спільні дії по розв'язанню проблемних питань ОТГ.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Форум об’єднаних громад Харківщини було організовано ГС «Харківський університетський консорціум», яка є регіональним партнером Проекту «Голос громади у місцевому самоврядуванні» Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) у Харківській області, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).