Про проведення громадських обговорень (слухань) розробленого генерального плану села Верхній Бишкин Первомайського району Харківської області.

Дата: 09.09.2019 14:23

Громадські  обговорення (слухання) відбудуться 09 жовтня 2019 року о 12.00 годині за адресою: село Верхній Бишкин вул. Косінова,                   (приміщення сільського будинку культури).

З матеріалами проєкту містобудівної документації можна ознайомитися за адресою:  село Верхній Бишкин, вул. Косінова 41, приміщення Верхньобишкинської сільської ради з 09 вересня 2019 року до  04 жовтня 2019 року, а також на усіх наших інтернетресурсах (група та сторінка у Facebook та на офіційному сайті):