День пам’яті загиблих захисників.

Дата: 29.08.2019 15:26

29 серпня — день пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Сьогодні ми вшановуємо пам'ять двох наших загиблих хлопців — учасників АТО.

Мешканець села Олексіївка Кутелія Іраклій Рубенович 05.04.1994 року народження.

9 грудня 2015 року в районі Пісок БМП ЗСУ наїхала на ворожу міну і підірвалася. У ній перебували Українські військові — усі загинули. Серед них був Іраклій Кутелія.

На похорони героя вийшло все село. Побратими несли на руках труну в якій — 21-річний герой, чиєсь нездійсненне кохання, вірний товариш, люблячий син, брат, батько.

Мешканець села Семенівка Шоломинський Володимир Васильович, позивний «Бетмен» 09.04.1983 року народження.

33- річний військовослужбовець 92-і окремої механізованої бригади. Загинув 10.12.2016 року під Красногорівкою, ціною свого життя врятувавши побратима Олександра Літченка. У чоловіка залишилась дружина, піврічна дочечка, старенькі батьки.

Світла пам’ять всім хто загинув…