💐🔔Для школярів громади пролунав перший дзвоник

Дата: 02.09.2024 15:35

Фото без описуФото без опису

🍁📚Свято першого дзвоника – завжди особлива подія як для учнів та їх батьків, так і для вчителів.

Шкільні подвір'я знову наповнилися веселими дитячими голосами, яскравими барвами осінніх квітів, радісними посмішками вчителів.🌼

Вперше до шкіл нашої громади у цьому році батьки привели 22 схвильованих першокласників.👦🧒

Важливий цей навчальний рік і для 28 одинадцятикласників.👩‍🎓👨‍🎓 За цей час їм необхідно визначитися у виборі життєвих орієнтирів.

🏫 Святкові лінійки відбулися у закладах КЗО «Берецький ліцей Олексіївської сільської ради», КЗО «Олексіївський ліцей Олексіївської сільської ради» та КЗО «Троїцький ліцей Олексіївської сільської ради». Привітати школярів зі святом, завітали голова громади Анатолій Страхов, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Рогатньова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Тетяна Кєбєдова.

Звертаючись до учнів, очільник громади побажав, щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження, творче натхнення, радість успіхів і звершень у навчальному процесі. Також Анатолій Анатолійович подякував педагогам за їх плідну працю. Теплі вітальні слова прозвучали на адресу присутніх від старост Троїцького старостинського округу - Наталі Орлової, та Берецького старостинського округу - Олександра Гранкіна, які подарували першокласникам солодкі подарунки.

Попри складні умови сьогодення, свято Першого дзвоника стало для ліцеїстів яскравим і незабутнім.🌈

Від Олексіївської сільської ради першокласникам та випускникам були вручені подарунки 🎁

На завершення пролунав символічний «перший дзвоник»🔔. Під щедрі оплески присутніх першокласники, головні герої свята, вперше ступили на шкільний поріг.

💫 З новим навчальним роком! Вдалого старту! 🎉

Після урочистої частини всі учасники та гості разом поклали квіти до меморіальних дошок Загиблих Воїнів нашої Громади на старостинських округах та в центрі громади, с. Олексіївка - на «Алеї Слави Героям-землякам» !
🕯️Пам'ятаймо Героїв,які віддали своє життя за цілісність та Незалежність нашої держави.🕊️

🇺🇦 Щира вдячність нашим Захисникам та Захисницям за можливість жити, працювати та ростити дітей у вільній незалежній Україні!

Фото без описуФото без опису