🇺🇦🔔 Організація 2024/2025 навчального року в закладах освіти Олексіївської сільської територіальної громади

Дата: 31.08.2024 14:37

Напередодні нового навчального року відбулось засідання виконавчого комітету, на якому було розглянуто 1 головне питання:

🔶 Про організацію освітнього процесу у закладах освіти Олексіївської сільської ради у 2024/2025 навчальному році.

✅ З метою організації освітнього процесу у 2024/2025 навчальному році в закладах освіти Олексіївської сільської ради в умовах воєнного стану, прагнувши забезпечення максимального можливої безпеки кожної дитини, кожного працівника системи освіти, відповідно до вимог законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 23 липня 2024 року № 841« Про початок навчального року під час воєнного стану в України», керуючись підпунктом 2 пункту «а» статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ: визначити заклади освіти Олексіївської сільської ради, які можуть здійснювати організацію освітнього процесу за 💻 дистанційною формою навчання у 2024/2025 навчальному році, а саме:

🏫 Комунальний заклад «Олексіївський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) Олексіївської сільської ради»

🏫 Комунальний заклад «Троїцький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) Олексіївської сільської ради»

🏫 Комунальний заклад освіти «Берецький ліцей Олексіївської сільської ради»

🏫 Комунальний заклад освіти «Олексіївський ліцей Олексіївської сільської ради»

🏫 Комунальний заклад освіти «Троїцький ліцей Олексіївської сільської ради»

☝️🎯 Одним із пріоритетних завдань для громади залишається створення безпечного освітнього середовища в закладах освіти.

ℹ️ Керівництво громади продовжує над цим активно працювати. Наразі очікуємо в найближчий термін додаткову дотацію з державного бюджету для проведення робіт. Це складний процес, який вимагає дотримання низки вимог. До питання побудови укриття треба підходити виважено, дотримуючись усіх норм як технічних, так і законодавчих.

Просимо ознайомитись із порядком денним та фотозвітом
☝️

🔗 Детально з усіма прийнятими рішеннями виконавчого комітету можна буде ознайомитися на офіційному сайті громади після їх оприлюднення відповідно до регламенту.