💫👧🧒«Простір творчого розвитку» для відпочинку, розвитку, спілкування та дозвілля малечі

Дата: 05.07.2024 22:21

🥳 🤸‍♀️Сьогодні, 05 липня, на базі Олексіївської публічної бібліотеки відбулася подія, якої давно чекали керівництво громади й відділ культури та туризму виконавчого комітету, працівниці закладу і найбільше – його вихованці. Бо саме для них тут старанно і ретельно створювався власними силами «Простір творчого розвитку» – облаштована територія приміщення бібліотеки, де діти матимуть можливість в супроводі фахівців знімати психологічне навантаження, проводити дозвілля, займатися гуртковою роботою. В цьому просторі вже функціонує гурток декоративно-прикладного мистецтва «Яскраві барви» Верхньобишкинського сільського СБК.

🎯♟️🎨Для відвідувачів підготували настільні та розважальні ігри, пізнавальні книги, проєктор тощо.

🎭 «Простір творчого розвитку» - це унікальна можливість отримати цікаву інформацію, власноруч виготовити вироби, пограти в настільні ігри, подивитися пізнавальні та цікаві фільми, поспілкуватися і відпочити.

На заході були присутні голова громади Анатолій Страхов, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Рогатньова та поліцейський офіцер громади Сергій Третьяков, який провів з малечою пізнавальну екскурсію службового автомобіля, де діти дізналися багато цікавого про спецмашину та її обладнання👮‍♂️🚔 Маленькі шукачі пригод мали змогу сісти за кермо службового автомобіля та зробити фотознімок на пам’ять. Також Сергій Васильович розповів цікаві факти про свою роботу та завдання.

👍 Отже, Дитячий простір відкрито! Хай він стане улюбленим куточком і для дітей, і для дорослих!

💢 Сподіваємось, що наші діти житимуть щасливо, всебічно розвиватимуть свої інтереси та змістовно проводитимуть дозвілля. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань.