🚨 🇺🇦 ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 04.07.2024 22:04

Сьогодні в Україні відзначають професійне свято люди, які пов’язали своє життя з ризикованою, відповідальною, важкою та важливою справою – служіння Українському народу.

🔰За дорученням Олексіївського сільського голови Анатолія Страхова, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Рогатньова разом з секретарем ради Валентиною Блудовою привітали особовий склад ВП 1 Лозівського РВП ГУНП в Харківській області з професійним святом - Днем Національної поліції України, та висловили слова глибокої поваги та щирої вдячності кожному і кожній за зміцнення безпеки та стабільності нашої держави, за вагомий внесок у майбутню Перемогу.

👏 За активну життєву і громадську позицію, сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, ініціативність і наполегливість, зразкову дисципліну, постійний захист інтересів держави й суспільства та з нагоди професійного свята кращим силовикам було вручено Грамоти Олексіївської сільської ради.

💫 Нехай ваша мужня та почесна професія приносить задоволення, добробут та користь суспільству! Бажаємо вдалої служби, успіхів у всіх задумах і починаннях, людської вдячності, виваженості та злагодженості в роботі, легкості у виконанні завдань, мужності, відсутності ризику, порозуміння з колегами й рідними. Щиро бажаємо міцного здоров’я і достатку, професійних успіхів, звершень у нелегкій, але такій потрібній людям службі!

Зі святом!
🇺🇦