Олексіївську громаду з робочим візитом відвідав народний депутат України від партії «Слуга народу» Павло Сушко

Дата: 03.07.2024 22:34

🇺🇦 Сьогодні Олексіївську громаду вчергове відвідав народний депутат України, заступник голови депутатської фракції політичної партії «Слуга народу» Павло Сушко.

У рамках робочого візиту Павло Миколайович провів зустрічі та особисті прийоми громадян в населених пунктах селище Троїцьке та с. Киселі, Троїцького та Киселівського старостинських округів.

В ході обговорення проблем мешканців громади, було знайдено порозуміння та побудована подальша спільна робота для їх вирішення.

⚠️ Серед основних проблем:

🔴 стан доріг

🔴 отримання та сплата квитанцій абонентами АТ «Харківгаз»

🔴 організація прийомів та надання якісних медичних послуг сімейними лікарями КНП « Первомайський ЦПМСД», нашим мешканцям, з якими укладені декларації, в населених пунктах громади

⚡🔔Всі питання були детально обговорені, взяті на контроль для подальшого вирішення . Стосовно надання медичних послуг, Павло Сушко відразу на місці звернувся до Міністра охорони здоров’я та профільного заступника обласної військової адміністрації, щоб втрутилися в ситуацію та допомогли мешканцям.

💙💛Дякуємо Павлу Миколайовичу за миттєву оперативність у вирішенні проблемних питань. Окрема вдячність за ефективну комунікацію, прямі ефіри, онлайн спілкування жителів сіл та селища з відповідальними працівниками та високопосадовцями у Верховній Раді, міністерствах, інших службах.

🤝 Сподіваємось на подальшу ефективну співпрацю на різних рівнях державної влади – всі разом на один результат!