Заходи до Дня Конституції України

Дата: 28.06.2024 15:10

З Днем Конституції України!🇺🇦

📘📒 Сьогодні ми святкуємо День прийняття Конституції України. Конституція - це основний Закон держави, це не лише Закон законів, це наше серце. Вистраждавши, виборовши собі волю, Україна має свої державні символи:Герб, Прапор, Гімн, які уособлюють її історію, її сутність.

На усіх старостинських округах у філіях Олексіївської публічної бібліотеки та філіях Верхньобишкинського СБК проведені тематичні заходи, бесіди для дітей та представлені інформаційні полички.

💻 Діти переглянули освітні мультфільми, що стосуються їхніх прав та захисту. Дізналися чимало цікавих фактів про шлях створення основного закону.

💬 Змістовним для малечі було обговорення побаченого. Разом розглянули реальні життєві ситуації, пов'язані з дотриманням прав дітей. Бесіда спонукала маленьких її учасників аналізувати та самостійно робити певні висновки, що дуже важливо для формування особистості у сучасному світі. Провели артгодину «Мої права в картинках»

🖼️ 🎨Закріпили свої знання діти творчим активностям у вигляді малюнків, виробів.

📚 Проведені заходи мають освітньо-пізнавальний контекст, а також сприяють громадянському та національно-патріотичному вихованню молоді.

Зі святом ! Слава Україні!🇺🇦