🔰🧒👦 СТРАХУВАННЯ ДІТЕЙ ГРОМАДИ ВІДНОВЛЕНО‼️

Дата: 19.06.2024 15:36

Шановні мешканців громади та ВПО!

За ініціативою Олексіївського сільського голови Анатолія Страхова та за підтримки депутатів Олексіївської сільської ради, відповідно до Програми страхування дітей Олексіївської сільської ради від нещасних випадків «Діти – наше майбутнє», в цьому році знову розпочато страхування дітей громади від нещасних випадків віком від 1️⃣ року до 1️⃣7️⃣ років включно.

З цього року можливість застрахувати дитину від нещасного випадку мають не тільки мешканці нашої громади, а й внутрішньо переміщені сім’ї (особи), які мають дітей відповідного віку, зареєстровані та мешкають на території нашої громади.

✅ Наразі вже 220 дітей нашої громади найближчим часом зможуть отримати страхові поліси.

Завдяки страховому полісу родини отримуватимуть можливість компенсувати витрати на відновлення здоров’я дитини, які постраждали від нещасного випадку.

☝️💸 Видатки, пов’язані зі страхуванням, будуть здійснюватись за рахунок бюджету Олексіївської сільської ради.

📌 Для оформлення страхового полюса, охочим застрахувати своїх дітей, необхідно надати (або передати зручним для Вас способом) до Олексіївської сільської ради:

🔵 копії ідентифікаційного коду та паспорту одного з батьків

🔵 номер телефону одного з батьків (для зворотного зв'язку)

🔵 копії ідентифікаційного коду та свідоцтва про народження або ID картки дитини.

‼️За довідками звертайтеся, будь ласка, до спеціаліста свого старостинського округу або за номером 📲 0502803110.

🫶Піклуймося про дітей разом!