ЗНАЙ НАШИХ!

Дата: 03.06.2024 16:33

Марія РАФАЛЬСЬКА - чемпіонка України з боксу серед юнаків та дівчат, а також володарка Кубка "За Волю до перемоги" і володарка путівки на майбутній чемпіонат Європи з боксу!!!

Як повідомив тренер боксерського клубу "Карат777" Денис Густодим, сьогодні, 3 червня, закінчився Чемпіонат України з боксу серед юнаків та дівчат на честь Повітряних сил ЗСУ, який проходив у м.Чернівці.

Це був відбір на чемпіонат Європи, який відбудеться у серпні цього року у м.Сараєво (Герцеговина).

Провівши 5 поєдинків, 4 з яких дострокові, перемогу у вазі 46 кг здобула наша боксерша з Олексіївської громади, спортсменка боксерського клубу "Карат 777" Рафальська Марія!

Також Марія отримала 🏆 Кубок «За Волю до перемоги».

Вітаємо нашу спортсменку Марію РАФАЛЬСЬКУ та її тренера Дениса ГУСТОДИМА з черговим вагомим успіхом!!! Бажаємо перемоги на Чемпіонаті Європи!

🥊🇺🇦🏆

Поки Повітряні сили ЗСУ 🚀 захищають наше небо - українські спортсмени мають змогу боксувати та захищати честь Батьківщини на міжнародній арені 🥊

Слава Україні! Слава Українському боксу!