ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик Трактор КАТА КВ904 з кондиціонером (або еквівалент) розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 24.05.2024 22:17

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОЛЕКСІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ОБҐРУНТУВАННЯ

розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Виконавчий комітет Олексіївської сільської ради, 64122, Україна, Харківська область, село Олексіївка, вул. Центральна, 18, код ЄДРПОУ 44377675, Юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територіальної громади.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Трактор КАТА КВ904 з кондиціонером (або еквівалент), за кодом ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби.

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: UA-2024-05-20-008337-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 990000,00 грн. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлене діючими ринковими цінами, визначалася замовником шляхом моніторингу середньоринкових цін, актуальних на момент моніторингу. Замовником здійснювався пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації про ціни товарів, що містить в мережі Інтернет у відкритому доступі на сайтах постачальників, в електронному каталозі, в електронній системі закупівель «ProZorro» щодо аналогічних закупівель, проводились ринкові консультації. Ціна на товар, включає у себе всі види платежів, зборів та податків, витрати на доставку товару.

Розмір бюджетного призначення: 990000,00 грн. (дев’ятсот дев’ять тисяч грн 00 коп.). Закупівля здійснюється за рахунок коштів АТ «Укргазвидобування» (бюджеті цільові фонди (що не входять до складу Державного або місцевого бюджетів).

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

З метою зміцнення матеріально-технічної бази комунального підприємства «Олексіївський – Агрокомунгосп» Олексіївської сільської ради, організації забезпечення своєчасних та якісних послуг населенню Олексіївської сільської територіальної громади Лозівського району Харківської області, забезпечення належного та безпечного руху пішоходів та автотранспорту в зимовий період, підвищення рівня ефективності функціонування житлово-комунального господарства, покращення санітарного стану населених пунктів громади.

Здійснення закупівлі даного виду товару за своїми якісними та технічними характеристиками має відповідати вимогам та потребам Замовника:

Вимоги до предмету закупівлі

гідравлічне

Зчеплення

зчеплення подвійної дії, виробництво LUK

Розмір гуми передні/задні, не менше

8.3-R24/14.9-R30

Переднє крило

так

Тягове зусилля, кН., не менше

Вантажопідйомність,кН, не менше

14,2

Габаритні розміри, ДхШхВ, не менше

3970×1710×2615

Колія передніх коліс, мм

Колія задніх коліс, мм

Колісна база, мм

Мін. агротехнічний просвіт, мм

Маса трактора без спорядження, кг, не менше

Компресор

Задні, передні груза

Гідросистема/виходи

Обсяг паливного бака, л, не менше

Кабіна

Герметична кабіна із фільтром салону;

обшивка салону; система обігріву; система кондиціювання; камера заднього огляду; комфортне сидіння з амортизацією та ременем безпеки; магнітола з MP3; щітка переднього вікна; сонцезахисна шторка; розетка на 12V; підсвічування номерного знаку; лічильник годин

Камера заднього виду

Задня навіска

під шарнір

Фарбування трактора

зелений

Обґрунтування - закупівля трактора з певними технічними і якісними характеристиками обґрунтована наявними потребами Замовника з огляду на специфіку господарської діяльності (необхідність у здійсненні благоустрою території населеного пункту, косіння, підгортання, вивезення сміття, перевезення насосів, матеріалів, очищення вулиць від снігових заметів у зимовий період, тощо) з урахуванням географічної протяжності громади, помірні експлуатаційні витрати, що досить важливо при наявному фінансуванні, а також надійність, технологічність, високий рівень безпеки та з урахуванням виділених коштів. Тому для дотримання принципів Закону, а саме максимальної економії та ефективності, замовником було прийнято рішення провести закупівлю транспортного засобу (трактор) з наведеними вище технічними і якісними характеристиками.

Термін доставки Товару - до 30 червня 2024 року включно.