🚌❗УВАГА З 1️⃣ ТРАВНЯ ВВОДИТЬСЯ ДОДАТКОВИЙ МАРШРУТ "СОЦІАЛЬНОГО АВТОБУСА" ❗

Дата: 30.04.2024 12:12

Фото без описуФото без опису

Одним з актуальних питань для мешканців нашої територіальної громади, особливо для віддалених сіл та селищ, залишалося налагодження пасажирського автобусного перевезення.

Вже неодноразово проводилися наради за участі старост, на особистих прийомах громадян місцеві мешканці зверталися до голови громади Анатолія Страхова щодо вирішення даного питання.

І ось за результатами проведення не одного місяця відповідної роботи (погодження, проходження технічного огляду, отримання ліцензії, узгодження та складання графіку), для комфортного пересування жителів населених пунктів Олексіївської сільської територіальної громади, спільними напрацюваннями керівництва громади разом з КП "Олексіївський-Агрокомунгосп" - маємо гарний результат у вигляді додаткового безкоштовного, маршруту "Соціального автобуса".

ПЕРЕВАГИ ПОСЛУГИ: проїзд проводиться на безоплатній основі та без талонів (на всі маршрути), 2 рази на тиждень (згідно з графіками), послугою може скористатися будь-який мешканець нашої громади!

‼️Звертаємо вашу увагу, графік може ще доопрацьовуватися та корегуватися! Сподіваємося на порозуміння!

Напрями та графік руху додаткового автобуса зазначений вище👆

Слідкуйте за нашими оголошеннями!

Працюємо на комфорт та благо громади!