25 березня - День Служби безпеки України

Дата: 25.03.2021 09:15

Шановні працівники та ветерани Служби безпеки України !

Олексіївська сільська рада вітає вас з професійним святом. Ваш високий професіоналізм, працездатність, мужність і відвага – запорука нашого спокою та процвітання.

Ми впевнені, що працівники Служби безпеки України і надалі з честю виконуватимуть покладені на них обов’язки з дотриманням принципів законності, справедливості, професіоналізму.

З нагоди професійного свята бажаємо всім працівникам і ветеранам Служби безпеки України міцного здоров'я, благополуччя, натхнення, пошани і нових професійних успіхів. Нехай щодня ваше життя буде щасливим і радісним, а в сім'ях панують тепло і затишок.

З повагою,

Олексіївський сільський голова                               Анатолій СТРАХОВ